Kardiopulmoninio atgaivinimo pagrindai: apsvaigimas, skendimas, elektros sužalojimas

PAROC akmens vata mažina nepageidaujamą triukšmą Vienas greičiausiai kintančių gyvenamosios aplinkos taršos šaltinių yra triukšmas.

izoliuojanti hipertenzija

Miesto transporto, buitinių prietaisų, garso ir vaizdo aparatūros sukeliamo triukšmo lygis per pastaruosius 15—20 metų padidėjo net 10 decibelų. Žmogaus ausis tai suvokia kaip 2 kartus didesnį triukšmą.

izoliuojanti hipertenzija

Pasaulio sveikatos organizacija nurodo, kad triukšmas trikdo mūsų poilsį ir miegą, trukdo susikaupti dirbant ar mokantis, triukšmingoje aplinkoje esantys žmonės greičiau susierzina, blogėja jų psichinė sveikata, vystosi hipertenzija ir išeminė širdies liga.

Triukšmą sukeliančių technologinės pažangos priemonių atsisakyti sunku, todėl patalpos, kuriose žmonės praleidžia didžiąją gyvenimo dalį, turi būti gerai izoliuotos nuo aplinkoje sklindančio triukšmo ir nuo pastatuose esančių triukšmo šaltinių, o aidėjimo trukmė izoliuojanti hipertenzija turi būti maža.

Visok pritisak ili hipertenzija i prirodni lijekovi

Už jų slypi 80 metų  akmens vatos gamybos patirtis, techninės žinios ir naujovės. Juos klientams pristatome atpažįstamose raudonai-baltų dryžių pakuotėse.

izoliuojanti hipertenzija

UAB Paroc Savanorių pr.

Svarbi informacija