UAB Pajūrio naujienos

geriausia mankšta širdies sveikatai hipertenzijos galite atsikratyti amžinai

Šaltalankis — polivitaminų kupinas augalas, pagal biologiškai aktyvių medžiagų kiekį ir kokybę lenkia beveik visus vaisius ir uogas. Šaltalankių vaisiuose — ypač daug vitamino E, saugančio organizmą nuo senėjimo, ir vitamino F, reguliuojančio medžiagų apykaitą. Šaltalankių vaisiai ir sultys gerina virškinimą, saugo nuo trombozės, stiprina plaukų šaknis ir yra laikomi viena geriausių avitaminozės profilaktikos bei gydomųjų priemonių. Veikia raminamai, šaltalankių hipertenzija fizinį ir protinį nuovargį, gerina regėjimą, reguliuoja medžiagų apykaitą, padeda gyti opoms, mažina arterinį kraujospūdį.

parazitai, turintys įtakos hipertenzijai šunų širdies sveikatos papildai

Patariama valgyti šaltalankių vaisių, jei sumažėjęs skrandžio sulčių rūgštingumas, jei dažnai užkietėja viduriai, sergant vištakumu, išemine širdies liga, hipertenzija ir avitaminoze. Šviežių šaltalankių vaisių negalima valgyti sergant opalige ir šlapimo pūslės akmenlige. Šaltalankių aliejus Šaltalankių riebalai slopina skausmus, gydo skrandžio opas, odos ir gleivinių spindulinį pažeidimą, nudegimus, pagreitina pažeistų vietų epitelinio audinio susidarymą ir kartu gijimą.

Gydomasis šaltalankis Peržiūrų skaičius: Šaltalankių vaisiuose - ypač daug vitaminų ir biologiškai veikliųjų medžiagų, reikalingų žmogui, tad jie liaudies medicinos žinovų dažnai vadinami gintariniu stebuklu. Jau senieji Sibiro gyventojai žinojo vertingąsias šaltalankių savybes ir vadindavo juos sibiriniais ananasais dėl malonaus saldžiarūgščio jų vaisių skonio bei savotiško ananasų aromato. Senovės Graikijoje jaunomis šaltalankių šakelėmis ir lapais buvo gydomi arkliai - jiems po gydymo pradėdavo žvilgėti kailis.

Šaltalankių aliejumi gydomi nudegimai, nušalimai, pragulos, pūliuojančios ir ilgai negyjančios žaizdos, tepama suskeldėjusi oda, pažeista burnos ertmės gleivinė. Ginekologijoje šaltalankių aliejus naudojamas lytinių organų uždegimams ir gimdos kaklelio erozijai gydyti.

išgydyti 1 laipsnio hipertenziją alternatyvios sveikatos sveikatos širdies vožtuvas

Sąnarių skausmą malšina šaltalankių lapų nuoviras. Šaltalankių nuoviras naudojamas ir plaukų šaknims stiprinti bei plikimui stabdyti. Šaltalankių aliejaus nepatariama gerti viduriuojant, sergant kepenų ir kasos ligomis.

English UK.

Svarbi informacija