Co-Perineva 4mg+12.5mg tabletės N30

Co-Perineva (2)

Jeigu sergate sistemine raudonąja vilklige tam tikra kolagenozėbūklė gali pasunkėti. Labai reti nosies užsikimšimas ar skystos išskyros iš nosies rinitas ; eozinofilinis plaučių uždegimas reta plaučių uždegimo rūšis ; neritmiškas širdies plakimas, krūtinės angina, širdies priepuolis širdies ir kraujagyslių sutrikimai ; sunkios odos reakcijos pvz.

Naudojimo instrukcija Perinevy metodas ir dozavimas Narkotikų turėtų būti vieną kartą, ryte, per burną prieš valgį. Instrukcijas, tabletės pažymėti, kad dozė pasirinktas individualiam pacientui, priklausomai nuo ligos ir atsako į gydymą sunkumo. Kartu su hipertenzija   Perineva vaistas gali būti naudojamas kaip vienas arba kartu su kitais vaistais, mažina kraujospūdį.

Pranešta apie padidėjusio jautrumo saulės šviesai ar dirbtiniams UV spinduliams atvejus fotosensibilizacija. Būnant saulėje, gali greičiau nei įprastai atsirasti nudegimo simptomų.

Kaip tinkamai gydyti hipertenziją su vaistais

Dėl kraujo sutrikimų, įskaitant anemiją, galite greičiau susirgti infekcine liga pvz. Gali atsirasti kraujo tyrimo pokyčių.

hipertenzija perineva

Gydytojas gali skirti atlikti kraujo tyrimus Jūsų būklei stebėti. Jeigu pasireiškė sunkus šalutinis poveikis arba pastebėjote šiame lapelyje nenurodytą šalutinį poveikį, pasakykite gydytojui arba vaistininkui. Co-Perineva 3. Kita informacija jeigu anksčiau vartojant AKF inhibitorių pasireiškė tokie simptomai kaip švokštimas, veido ar liežuvio patinimas, stiprus niežulys arba sunkus hipertenzija perineva išbėrimas arba jeigu Jums ar Jūsų kraujo giminaičiams tokių simptomų buvo atsiradę bet kokiomis aplinkybėmis būklė, vadinama angioneurozine edema ; jeigu sergate sunkia kepenų liga arba yra būklė, vadinama hepatine encefalopatija degeneracinė galvos smegenų liga ; jeigu sergate sunkia inkstų liga arba Jums atliekamos dializės; jeigu kraujyje yra maža arba didelė kalio koncentracija; jeigu įtariama, kad sergate negydytu dekompensuotu širdies nepakankamumu galimi simptomai yra sunkus hipertenzija perineva kaupimasis ir kvėpavimo pasunkėjimas ; jeigu yra daugiau kaip 3 nėštumo mėnesiai be to, Co-Perineva nėštumo pradžioje irgi geriau nevartoti, žr.

Co-Perineva

Jeigu galvojate, kad esate arba galite būti nėščia, apie hipertenzija perineva turite pasakyti gydytojui. Co-Perineva nerekomenduojama vartoti nėštumo pradžioje ir negalima vartoti po trečio nėštumo mėnesio, nes vėlesniu nėštumo laikotarpiu vartojamas šis vaistas gali labai pakenkti vaisiui žr. Vartojant Co-Perineva tabletes, turite pasakyti gydytojui arba medicinos personalui: jeigu bus taikoma anestezija ir arba atliekama chirurginė operacija; jeigu neseniai viduriavote, vėmėte arba netekote daug skysčių; jeigu bus atliekama dializė ar mažo tankio cholesterolio aferezė cholesterolio šalinimas iš organizmo specialiu aparatu ; jeigu bus taikomas desensibilizuojamasis gydymas, mažinantis alerginį atsaką įkandus bitei ar vapsvai; jeigu bus atliekamas medicininis tyrimas, kurio metu reikia suleisti kontrastinio preparato su jodu medžiaga, kuri padeda išryškinti organus, pavyzdžiui, inkstus arba skrandį, rentgenologinio tyrimo metu.

Sportininkai turi žinoti, kad Co-Perineva tablečių sudėtyje yra veikliosios medžiagos indapamidodėl kurios gali būti teigiami dopingo mėginiai.

Co-Perineva tablečių negalima vartoti vaikams. Kitų vaistų vartojimas Jeigu vartojate arba neseniai vartojote kitų vaistų, hipertenzija perineva įsigytus be recepto, pasakykite gydytojui arba vaistininkui. Co-Perineva tablečių geriau nevartoti kartu su: ličio preparatais gydoma depresija ; kalį organizme sulaikančiais diuretikais spironolaktonu, triamterenu ir kalio druskomis.

Pasakykite gydytojui, jeigu vartojate kurį nors iš išvardytų vaistų, nes jie gali sąveikauti su Co-Perineva tabletėmis: kiti vaistai padidėjusiam kraujospūdžiui gydyti; kiti diuretikai šlapimo išsiskyrimą skatinančios tabletės ; prokainamidas neritmiškam širdies plakimui gydyti ; alopurinolis podagrai gydyti ; terfenadinas, astemizolas ar mizolastinas antihistamininiai preparatai šienligei ir alergijai gydyti ; kortikosteroidai, kuriais gydomos įvairios būklės, įskaitant sunkią astmą ir reumatoidinį artritą; imunosupresantai, kuriais gydomi autoimuniniai sutrikimai arba jie vartojami organų atmetimo profilaktikai po organų persodinimo chirurginių operacijų pvz.

Co-Perineva vartojimas su maistu ir hipertenzija perineva Co-Perineva tabletes geriausia vartoti prieš valgį.

Hipertenzija: Lekovi u terapiji povišenog krvnog pritiska

Nėštumas ir žindymo laikotarpis Prieš vartojant bet kokį vaistą, būtina pasitarti su gydytoju arba vaistininku. Nėštumas Jeigu galvojate, kad esate arba galite būti nėščia, apie tai turite pasakyti gydytojui. Paprastai gydytojas nurodys nevartoti Co-Perineva prieš planuojant pastoti arba iš karto, kai sužinosite, kad esate nėščia, ir vietoje Co-Perineva patars vartoti ar įmanoma pašalinti hipertenzijos diagnozę vaistą.

Co-Perineva nerekomenduojama vartoti nėštumo pradžioje ir negalima vartoti po hipertenzija perineva nėštumo mėnesio, nes vėlesniu nėštumo laikotarpiu vartojamas šis vaistas gali labai pakenkti vaisiui. Žindymas Jeigu žindote arba ketinate pradėti žindyti kūdikį, apie tai pasakykite gydytojui. Žindyvėms Co-Perineva vartoti negalima. Jeigu norite žindyti, hipertenzija perineva gali skirti kitokį gydymą, ypač jeigu ketinate žindyti naujagimį arba prieš laiką gimusį kūdikį.

hipertenzija perineva

Vairavimas ir mechanizmų valdymas Co-Perineva tabletės neturi įtakos gebėjimui vairuoti ar valdyti mechanizmus, bet gali kilti individualių reakcijų, pavyzdžiui, kai kuriems pacientams pasireikšti galvos svaigimas ar silpnumas, susijęs su kraujospūdžio sumažėjimu. Prieš vairuojant ar valdant mechanizmus, būtina įsitikinti, kad nėra tokio poveikio.

Co-Perineva (3)

Svarbi informacija apie kai kurias pagalbines Co-Perineva medžiagas Co-Perineva tablečių sudėtyje yra laktozės. Jeigu gydytojas Jums yra sakęs, kad netoleruojate kokių nors angliavandenių, kreipkitės į jį prieš pradėdami vartoti šį vaistą.

Jeigu abejojate, kreipkitės į gydytoją arba vaistininką. Įprasta paros dozė yra viena tabletė vieną kartą per parą. Jeigu sergate inkstų funkcijos sutrikimu, gydytojas gali nuspręsti keisti dozavimą. Tabletę geriausia išgerti ryte prieš pusryčius.

Co-Perineva 4mg+12.5mg tabletės N30

Tabletę reikia nuryti užsigeriant stikline vandens. Pavartojus per didelę Co-Perineva dozę Jei išgėrėte per daug tablečių, nedelsdami kreipkitės į gydytoją arba artimiausios ligoninės skubios pagalbos skyrių.

Labiausiai tikėtinas poveikis perdozavimo atveju yra kraujospūdžio sumažėjimas. Jeigu kraujospūdis labai sumažėja galimi simptomai yra galvos svaigimas ar alpulysgali būti naudinga atsigulti ir pakelti aukščiau kojas. Pamiršus pavartoti Co-Perineva Vaistą svarbu vartoti kasdien, nes reguliarus gydymas yra veiksmingesnis.

Vis dėlto jeigu pamiršote išgerti Co-Perineva tablečių dozę, kitą dozę gerkite įprastu laiku.

hipertenzija perineva

Negalima vartoti dvigubos dozės norint kompensuoti praleistą dozę. Nustojus vartoti Hipertenzija perineva Padidėjusio kraujospūdžio gydymas paprastai trunka visą gyvenimą, todėl prieš nutraukdami šio vaisto vartojimą, pasitarkite su gydytoju.

hipertenzija perineva

Jeigu kiltų daugiau klausimų dėl šio vaisto vartojimo, kreipkitės į gydytoją arba vaistininką. Labai dažni: -pasireiškia dažniau kaip 1 iš 10 vaistą vartojusių žmonių. Nutraukite Co-Perineva vartojimą ir nedelsdami kreipkitės į gydytoją, jeigu atsirado tokių simptomų: veido, liežuvio ar gerklės patinimas, dėl hipertenzija perineva labai pasunkėja kvėpavimas; staigiai prasideda alerginė reakcija, dėl kurios patiriate dusulį, išbėrimą, švokštimą ir kraujospūdžio sumažėjimą; neįprastai dažnas širdies plakimas; sunkus, plačiai išplitęs pūslinis odos išbėrimas.

Pranešta apie toliau išvardytą šalutinį poveikį.

Svarbi informacija